Skip to main content

O nás

Zařízení zajišťuje kvalitní a bezpečnou péči - léčebnou, ošetřovatelskou a rehabilitační s ohledem na potřeby každého seniora v přátelském a příjemném prostředí s vysoce kvalifikovaným personálem. Disponujeme 100 lůžky – z toho 6 sociálními. Šest pokojů je dvoulůžkových, tři pokoje jsou pětilůžkové a zbytek čtyřlůžkové pokoje. 

Co s sebou

doklady (občanský průkaz, kartičku zdravotní pojišťovny) oblečení - v LDN nosí pacienti ústavní oblečení vlastní župan hygienické potřeby (kartáček na zuby, zubní pastu, šampon, mýdlo, minimálně 2 ručníky, přezůvky (bačkory), hůl či jinou kompenzační pomůcku k chůzi léky (prosíme o dávku na min. 3 až 7 dní s sebou) věci osobní potřeby (v případě potřeby pacienta je možné mít u sebe mobilní telefon, notebook, tablet, rádio, apod., vše ale na vlastní riziko !!!)

Kariéra - volná místa

Léčebna dlouhodobě nemocných Praha 6 – Bubeneč přijme do svého kolektivu fyzioterapeutku/fyzioterapeuta a  ergoterapeutku/ergoterapeuta.

Prioritou v péči o naše klienty je pro nás empatický přístup, zájem a trpělivost. Ke každého klientovi přistupujeme individuálně a naším cílem je co nejvíce přiblížit prostředí a péči o klienty domácímu prostředí.

Požadavky:

1) Odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb.

2) Praxe v oboru vítána

3) Vstřícný přístup ke klientům

4) Týmový duch a pozitivní přístup k práci

Provozní info

Během návštěv respektujte ostatní pacienty a dbejte pokynů personálu.

Telefonní čísla na jednotlivé stanice :

1. PATRO - SESTERNA : 251 001 226

2. PATRO - SESTERNA : 251 001 227

3. PATRO - SESTERNA : 251 001 228

ÚŘEDNÍ HODINY (kanceláře jsou v přízemí budovy) :

Sociální pracovnice:

středa  14,00 hod až 17,00 hod

v jiných hodinách návštěva možná po telefonické domluvě

- pomoc při podání žádosi o příspěvek na péči

Rehabilitace

Součástí rehabilitačního programu je :   

- léčebný tělocvik  probíhá individálně nebo v menších skupinkách

- magnetoterapie velmi oblíbená terapie u starších lidí, která uleví bolavým kloubům a zádům

- fyzikální terapie z fyzikálních procedur používáme např. Träbertové proudy, rebox, DDP - diadynamické proudy, laser a biolampu. Biolampa je vhodná k použití při různých kožních obtížích

Informace k přijetí

Na naše oddělení jsou především přijímáni pacienti z městské části Prahy 6, ze zdravotnických zařízení Prahy 6 - Ústřední vojenské nemocnice apod., pacienti z domova, jejichž zdravotní stav se zhorší (dehydratace apod.) a potřebují zdravotnickou péči v lůžkovém zařízení nikoliv akutní péče. Při volné kapacitě lůžek přijímáme pacienty i z jiných částí Prahy a okolí. Pacienty přijímáme po akutním onemocnění nebo operaci ke stabilizaci zdravotního stavu, doléčení, RHB nebo k dokončení diagnostiky, antibiotické léčby apod.