Přejít k hlavnímu obsahu

Dobrý den,

chtěly bychom vám moc poděkovat za péči o naší maminku paní Jarmilu Kosprtovou, která u vás v současné době stále pobývá. Je úžasné jak se ve vaší péči naprosto neskutečně zlepšila. 

Ani jsme už nedoufaly, že se postaví na vlastní nohy, vzhledem k dlouhodobému fyzickému a psychickému stavu, ve kterém vlivem smutných okolností byla. 

Vážená paní ředitelko

od 1. srpna je moje maminka, paní Vlasta Soósová, pacientkou LDN Chittussiho.

 

Zde je o ni výborně pečováno, a to po všech stránkách a navíc s milým vystupováním personálu. To vše se příznivě odráží na jejím zdravotním stavu a cítí se zde velice dobře.

 

Dovolte, prosím, abych vyjádřila svůj velký dík lékařům, zdravotníkům a zaměstnancům vašeho zdravotnického zařízení, jejichž náročné a profesionální práce si velice vážím.

 

S pozdravem

 

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi tímto vyjádřit poděkování Vám, paní primářce, lékařům a celému zdravotnickému personálu za, dovolím si napsat " nadstandardní " péči, která se dostává ve vašem domově mému otci, Václavu Novákovi na pokoji č. 23.

Otec je u vás velmi spokojen a to je nejlepší odměna pro jeho pokojné a důstojné stáří. 

V úctě k vaší skvělé práci.

 

Luboš Novák

Poděkování a pochvala

Dobrý den, 

chtěla bych moc poděkovat jménem paní Věry Kašparové a celé naší rodiny za moc dobrou péči všem ošetřovatelkám a sestřičkám z druhého patra. 

Ještě jednou děkuji a přeji krásný den

Blanka Kozlová 

Dobrý den, paní ředitelko,

ráda bych za naši rodinu upřímně poděkovala všem pracovnicím a pracovníkům za péči o naši maminku, paní Jiřinu Procházkovou. Starali jste se o ni ve Vašem zařízení ve druhém patře na pokoji 28 od 17. května tohoto roku až do jejího skonu 3. června.

Stav naší maminky vyžadoval plnou péči a pomoc ve všech úkonech.

Každodenně jsme u ní byli na návštěvě a vždy jsme viděli, že personál oddělení se snaží, je ochotný a vstřícný.

Dobrý den, pani ředitelko,

chci tímto projevit vděčnost za služby, které váš ústav poskytl mé mamince MUDr. Tamaře Lovrantové. Maminka pobývala v LDN ve druhém patře od října loňského roku a všechny sestry a paní doktorky se o ní velice svědomitě staraly. Maminku jsme navštěvovali téměř denně a tak se i mezi námi, personálem a i jinými pacienty vytvořily velice přátelské vztahy. Dnes ráno, když jsem se se všemi rozloučili, se to neobešlo bez slz. Ještě jednou vyjádřete mé poděkování všem sestrám a panu Samcovi za jejich péči, laskavost a porozumění.

Vážená paní ředitelko,

tímto bych chtěla poděkovat za péči o mou matku p. Polívkovou. Přístup celého druhého patra, včetně MUDr. Koudelkové byl profesialni a lidský.

Jejich práce je opravdu náročná, ale vždy byl celý personál milý a ochotný.

S pozdravem Ondráčková Irena